Kontakt:  +48 63 245 01 39

Mój ogród

MÓJ OGRÓD - Kraśnica Kolonia 28, koło Konina,  62-590 Golina,  tel./fax: 63 245 01 39

Nowa strona www

Z przyjemnością oddajemy do dyspozycji naszym klientom oraz partnerom biznesowym nową stronę internetową, która ma na celu przybliżyć Państwu naszą ofertę oraz informacje o naszym Centrum Ogrodniczym.

Zapraszamy do zapoznania się z działem Centrum Ogrodnicze na stronie www gdzie znajdą państwo kompleksowe informacje  na temat naszej oferty. Dowiedzą się państwo o sezonowych działach ogrodniczych, historii naszej firmy oraz godzinach otwarcia w rożnych porach roku. Galeria zawiera zdjęcia naszego Centrum i jego otoczenia

Link "Szkólka roślin" zawiera kompleksowe dane dotyczące naszej działalność w zakresie produkcji roślin i krzewów. Znajdziemy w tym dziale również informacje na temat osiągnięć naszej szkółki oraz pokazane są liczne medale i dyplomy. Galeria pokazuje aktualny stan szkółki roślin z 2012 roku.

Dział projektowania ogrodów wstępnie wprowadza klienta w bogatą tematykę piękna ogrodów przydomowych, miejskich jak i zieleni przy firmach. Więcej informacji Państwo uzyskają na stronie naszego partnera i głównego projektanta mgr inż. Michała Nowickeigo - www.sak24.pl

Dział "katalog" zawiera zdjęcia i opisy roślin z grup: Drzewa i krzewy liściaste, drzewa i krzewy iglaste, krzewy iglaste szczepione jak i pnącza. Całość oferty katalogu można zamówić u nas bezpośrednio w Centrum.

Zakładka kontakt zawiera wszystkie dane teleadresowe Centrum Ogrodniczego i Szkołki Roślin . Strona jest zintegrowana z Maps Google i można nie tylko zobaczyć gdzie się znajduje nasza firma ale także wyznaczyć trasę dojazdu z dowolnego miejsca nie tylko w Polsce ale i także na świecie.

Jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi i sugestie, prosimy wysyłać je na ogólny adres mailowy firmy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

Kontakt

Telefon+48 63 245 01 39
Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
AdresKonin,  Kraśnica Kolonia 28
62-590 Golina
Dojazdzaplanuj dojazd

Sezonowe działy

Newsletter

Imię

Adres e-mail

topRealizacja strony www i projektowanie logo firmy